Wirtualny Lwówek

Reklama

Reklama

Sprawy miejskie
Atrakcyjne miejsce PDF Drukuj Email

Zgierzynieckie uroczysko wzbogaciło się o nowy punkt widokowy, z  którego widać  rozległe trzcinowiska, jezioro Zgierzynieckie, żeremie bobrów... i  wszystko co  lata nad uroczyskiem.

Doskonałe miejsce, by zrobić przyrodnicze zdjęcia lub zwyczajnie - podziwiać otaczającą przyrodę.

 

Więcej…
 
Zgierzynce się udało - kto następny? PDF Drukuj Email

 
Nowe taryfy za wodę i ścieki PDF Drukuj Email

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lwówku sp. z o.o. informuje, iż 27 marca 2014 r. Rada Miejska w Lwówku podjęła Uchwałę nr XLVI/331/2014 w sprawie zatwierdzenia taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków.
Informujemy,że aktualne taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków znaleźć można w zakładce DZIAŁU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI - TARYFY na stronie: www.lwowek.wodkan.pl

 
Sołectwa - do boju! PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Dla rodzin wielodzietnych PDF Drukuj Email

Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek zaprasza na spotkanie informacyjne dla uczestników Programu Lwówecka Karta Rodziny Wielodzietnej, 15 kwietnia 2014 r. o godz.18.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Lwówku.
W programie: wręczenie kart i przekazanie niezbędnych informacji dotyczących Programu.

 
XLVI sesja Rady Miejskiej PDF Drukuj Email

Trwają obrady XLVI sesja Rady Miejskiej w Lwówku (27 marca 2014 r. o godz. 17. 00)  w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. al. E. Sczanieckiej 56.

Porządek obrad:

Więcej…
 
Jest nowy radny PDF Drukuj Email

Jak czytamy w Obwieszczeniu Gminnej Komisji Wyborczej w Lwówku z 17 marca 2014 r., w okręgu wyborczym nr 2 został zarejestrowany tylko jeden kandydat na radnego. Wybory dotyczyły obsadzenia jednego mandatu, a w takim przypadku głosowania w wyborach do Rady Miejskiej we Lwówku nie przeprowadza się. Za wybranego radnego uznaje się zarejestrowanego kandydata, w tym przypadku Sławomira Roberta Stępinskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26