Wirtualny Lwówek


Reklama

Sprawy miejskie
Narodowe Czytanie 2014 PDF Drukuj Email

Narodowe Czytanie we Lwówku rozpoczęło się równo z prezydenckim w samo południe. Na parkingu przed wyremontowanym niedawno budynkiem biblioteki ustawiono krzesła, a przed wejściem mikrofon dla lektorów.

Więcej…
 
Kiedy na zebranie? PDF Drukuj Email

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH I PODZIAŁ FUNDUSZU SOŁECKIEGO NA 2015 ROK

Więcej…
 
Krajobraz po burzy + fotogaleria PDF Drukuj Email

Niedzielna nawałnica jaka przeszła przez zachodnią i północno - zachodnią część kraju nie oszczędziła także gminy Lwówek.
Powalone drzewa i połamane gałęzie blokujące drogi oraz podtopione posesje - oto skutki popołudniowej burzy, z jakimi przyszło się zmierzyć strażakom z gminy Lwówek.

Więcej…
 
Współpracujemy z Gminą Žakovce PDF Drukuj Email

Gmina Lwówek ma nowego partnera na Słowacji.  Kilka spotkań Stowarzyszenia Współpracy Gminy Lwówek z Zagranicą z ich odpowiednikami na Słowacji, doprowadziło do podpisania umowy o współpracy między gminami Lwówek i Žakovce. Podczas festynu promocji produktów lokalnych burmistrz Lwówka Piotr Długosz i starostka gminy Žakovce, Katarina Krullova złożyli podpisy pod umową.

Więcej…
 
Na zbożny cel PDF Drukuj Email

okladka666W roku bieżącym mija 600. rocznica pierwszej lokacji protoplasty Lwówka – miasta Wojszyna. W 1414 roku, ówczesny właściciel tego terenu, Sędziwój Ostroróg postanowił wyjednać u króla Władysława Jagiełły przywilej lokacyjny dla miasta.
W związku z tą niepowtarzalną okazją, nasza książnica wydaje publikację popularno-naukową o tytule „Ziemia Lwówecka we władaniu dziedzicznym (1414-1939), autorstwa, nieżyjącego już, historyka Józefa Szafarczyka, który znaczną część swojego życia poświęcił historii Ziemi Lwóweckiej. 
Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy przy wydaniu w/w publikacji. Każda firma lub osoba fizyczna, która zostanie donatorem umieszczona będzie w wykazie sponsorów.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Sołtys, Ryszard Starkowski i Rada Sołecka wsi Pakosław zawiadamiają, że dnia 8 lipca 2014 r., we wtorek o godz. 20:00 w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Pakosławiu, odbędzie się zebranie wiejskie, którego tematem będzie sprawa budowy fermy drobiu na działce nr 429/4 w Pakosławiu.

 
L sesja Rady Miejskiej - ZMIANA GODZINY PDF Drukuj Email

L sesja Rady Miejskiej w Lwówku odbędzie się w dniu 26 czerwca 2014r. o godz. 14. 00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. al. E. Sczanieckiej 56.

Porządek obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 28