Wirtualny Lwówek

Reklama

Reklama

Sesje Rady
O nowych okręgach wyborczych... ale i o honorze PDF Drukuj Email

Kolejny fragment 49. sesji Rady Miejskiej w Lwówku, dotyczący punktu 17. mówiącego o zmianach w ilości kandydatów w okręgach wyborczych jak i o zmianach samych okręgach. Dyskusja bez skrótów, długa i bardzo burzliwa, wzbudzająca momentami niezdrowe emocje. Na początku nagrania sama końcówka dyskusji wokół podwyżki dla burmistrza, którą omyłkowo ucięliśmy w poprzednim artykule.

 

Naciśnij przycisk "Więcej" by odsłuchać nagranie tego punktu.

Więcej…
 
Podwyżka dla burmistrza nieprzyjęta PDF Drukuj Email

Umieszczamy fragment 49-tej sesji Rady Miejskiej w Lwówku, która odbyła się czwartek, 29 maja 2014 r. w MGOK w Lwówku. Nagranie obejmuje punkt 16. dotyczący ustalenia wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta i Gminy we Lwówku.

Kliknij "więcej", aby odsłuchać w całości tego punktu sesji Rady Miejskiej.

Więcej…
 
XLIX sesja Rady Miejskiej PDF Drukuj Email

XLIX sesja Rady Miejskiej w Lwówku odbędzie się w dniu 28 maja 2014r. o godz. 17. 00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. al. E. Sczanieckiej 56.

Porządek obrad:

Więcej…
 
XLVIII sesja Rady Miejskiej w Lwówku PDF Drukuj Email

XLVIII sesja Rady Miejskiej w Lwówku odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2014r.o godz. 17. 00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. al. E. Sczanieckiej 56.

Również w dniu 29 kwietnia o godz. 14.30 w sali MGOK w Lwówku odbędzie się wspólne posiedzenie radnych Rady Miejskiej celem omówienia projektów uchwał na XLVIII sesję.

Porządek obrad:

Więcej…
 
XLVI sesja Rady Miejskiej PDF Drukuj Email

Trwają obrady XLVI sesja Rady Miejskiej w Lwówku (27 marca 2014 r. o godz. 17. 00)  w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. al. E. Sczanieckiej 56.

Porządek obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18