Wirtualny Lwówek

Reklama
Sesje Rady
VII sesja Rady Miejskiej w Lwówku (transmisja na żywo dnia 25.05.2015 o godz. 17.00) PDF Drukuj Email

Tak, jak ostatnio zawsze, chcieliśmy dla Państwa dziś transmitować obrady naszych radnych.

Niestety, dziś jak nigdy, mieliśmy dużo kłopotów technicznych, tzw. "złośliwości rzeczy martwych".

Z tych też powodów nie było transmisji i nie ma zapisu wideo całości sesji. Dodatkowo, przez różne próby uruchomienia strumienia wideo, omyłkowo źle skonfigurowaliśmy, pierwszy raz dziś użyte, lepsze źródło dźwięku (zgłaszali nam Państwo kilkukrotnie kłopoty z jakością audio).

Całkowicie poprawnie skonfigurowany sygnał wraca w 11 minucie i 55 sekundzie nagrania.

Bardzo Was przepraszamy. Sróbujemy ten początek sesji odtworzyć przynajmniej audio. Wkrótce.

VII sesja Rady Miejskiej w Lwówku odbędzie się w dniu 25 czerwca 2015 r. o godz. 17. 00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. Al. E Sczanieckiej 56.

Porządek obrad:
Add a comment

Więcej…
 
VI sesja Rady Miejskiej w Lwówku PDF Drukuj Email
Add a comment
 
VI sesja Rady Miejskiej PDF Drukuj Email

VI sesja Rady Miejskiej w Lwówku odbędzie się w dniu 28 maja 2015 r. o godz. 17. 00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku ul. Al. E. Sczanieckiej 56.

Porządek obrad: Add a comment

Więcej…
 
Ważne słowa Burmistrza Lwówka PDF Drukuj Email

Ważne, i co także bardzo istotne - odpowiadające rzeczywistości słowa wypowiedział na wczorajszej sesji burmistrz Lwówka, Piotr Długosz, w rozmowie z panią z publiczności, która wyraziła żal, że w momencie podjęcia decyzji o umorzenie jej płatności - władze chcą zrobić z niej "dłużnika" publikując ogłoszenie.

Burmistrz zdecydowanie jej odpowiedział, że fakt upublicznienia otrzymania pomocy publicznej nie jest robieniem z osoby potrzebującej "dłużnika". Musiało dojść do nie zrozumienia. Burmistrz powiedział, że nie dotyczy to wyłącznie umorzeń. Podał inny przykład, gdzie dzieje się tak samo. Zgodnie z rzeczywistością stwierdził, że fakt otrzymywania takiej pomocy jest jawny i podlega ogłoszeniu. Oto fragment wypowiedzi:

[...]i też wszystkich beneficjentów (tych wszystkich uczniów, na których idzie pomoc publiczna) musimy wywiesić w miejscu publicznym, zwyczajowo przyjętym.[...]

Zgadzamy się z burmistrzem. To prawda.

Dlaczego umieszczamy ten fragment?

Odpowiedź w rozwinięciu tego artykułu (Kliknij przycisk "Więcej").

Add a comment
Więcej…
 
IV sesja RM w Lwówku - nagranie audio PDF Drukuj Email

W dniu 26 marca 2015 roku odbyła się IV sesja Rady Miejskiej w Lwówku. Wkrótce, w dniu 29 kwietnia 2015 r. odbędzie się kolejna, V sesja Rady. W rozwinięciu, na kilkukrotne prośby naszych czytelników, umieszczamy nagranie audio z ostatniej sesji.

Bez komentarza. Zostawiamy go Państwu.
Wpisy grzeczne i kulturalne, merytoryczne - opublikujemy, nawet gdy będą ostre. Nie mogą jednak zawierać insynuacji. Sobie pozostawiamy ich ocenę. Zapraszamy do odsłuchania:

IV sesja Rady Miejskiej w Lwówku w marcu 2015

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21

Ostatnie komentarze

Przeczytaj, co napisali:

Powered by Disqus